2021 – OJF

årsmøtet 21.05.2021 blr følgende styre valgt

  • Leder: Anders Mathisen, valgt for ett år
  • Nestleder: Arve Keilen, ikke på valg
  • Kasserer: Hugo Jenssen, valgt for ett år
  • Styremedlem: Roger Soleng, ikke på valg
  • Leder turgruppa: Ranveig Soleng, valgt for to år
  • Havneformann: Harry Nilsen, valgt for ett år
  • Styremedlem: Terje Bakkehaug, valgt for ett år

2020 – OJF

årsmøtet 3. Juli 2020 ble følgende styre valgt, styret fikk mandat til å velge sekretær, dette ble gjort i sak 12/20 i styremøtet 15.07.2020.

  • Leder: Anders Mathisen, valgt for ett år
  • Nestleder, sekretær: Arve Keilen, valgt for to år (sekretær frem til årsmøte 2021)
  • Kasserer: Hugo Jenssen, valgt for ett år
  • Styremedlem: Roger Soleng, valgt for to år
  • Leder turgruppa: Ranveig Soleng, ikke på valg
  • Havneformann: Harry Nilsen, ikke på valg
  • Styremedlem: Terje Bakkehaug, ikke på valg

Det vil kalles inn til ekstraordinært årsmøte 10. September for suppleringsvalg av revisor, valgkomite og varamedlemmer.

Vi arbeider stadig med å dokumentere historien til Olderdalen Jeger og Fisk og Olderdalen Båtforening. Det vil fra tid til annen komme oppdateringer over historiske styrer på denne siden.

1993 – OJF

På årsmøtet 16. Oktober 1993 ble følgende styre valgt

  • Formann Asmund Bergmo
  • Nestformann Øystein Johnsen
  • Sverre Sivertsen
  • Reidar Breivik
  • Tom Olsen
  • Harry Nilssen

1990 , 1991, 1992 – OJF

På årsmøtet for 1990 ble følgende styre valgt og styret ble bedt om å konstituere seg selv. På styremøtet 14.09.1990 konstituerte det nye styret seg.

  • Formann Fredrik Johnsen
  • Nestformann Hugo Jenssen
  • Kasserer Gerd Steinnes Nilsen
  • Sekretær Reidar Breivik
  • Kåre Olsen
  • Petter Olav Bergmo

Varamedlem Leif Lindvall

1988, 1989 – OJF

Vi finner foreløpig ikke årsmøtereferatet for 1988 eller 1989, men i styremøter (8. Januar 1988 og 21. Oktober 1988, 17. Mars 1989) er følgende styre notert.

  • Formann: Fredrik Johnsen
  • Sverre Sivertsen
  • Reidar Breivik
  • Kåre Olsen
  • Hugo Jenssen
  • Kurt Harald Mathisen

1987 – OJF

Vi finner foreløpig ikke årsmøtereferat for 1987, men i styremøtet 31. Oktober 1987 er følgende styre nevnt

  • Fredrik Johnsen
  • Reidar Breivik
  • Kåre Olsen
  • Hugo Jenssen
  • Sverre Sivertsen

1978 – OJF

årsmøtet i 1978 ble Johs Åsli valgt som formann, Alvin Mathisen ble valgt som sekretær. På styremøte 12. Mai 1978 ble Ulrik Albrigtsen valgt som kasserer.

  • Formann: Johs Åsli
  • Sekretær: Alvin Mathisen
  • Kasserer: Ulrik Albrigtsen
  • Styremedlem: Bernt Pedersen

1976 – OJF

årsmøtet i 1976 ble Johs Åsli valgt som formann, med påfølgende konstituerende styremøte 21. Mai 1977 ble følgend styre valgt

  • Formann: Johs Åsli (valgt på årsmøtet)
  • Nestformann: Roald Johansen
  • Kasserer: Leif Hansen
  • Sekretær: Alvin Mathisen

1975 – OJF

På årsmøtet 24. Mai 1975, med påfølgende konstituerende styremøte 21. Juni 1975 ble følgende styre valgt

  • Formann: Arthur Soleng (valgt på årsmøtet)
  • Nestformann: Johs. Åsli
  • Kasserer: Leif Hansen
  • Nestkasserer: Roald Johansen
  • Sekretær: Alvin Mathisen

1974 – OJF

stiftelsesmøtet ble følgende styre valgt

  • Formann: Arthur Soleng
  • Nestformann: Johs. Åsli
  • Sekretær: Sverre Sivertsen
  • Kasserer: Alfred Johansen
  • Nestkasserer: Sonja Johansen